Į viršų
Laikyti emocijas užspaustas savo viduje – nepatartina, todėl reikėtų jas reguliariai išleisti laukan. Jeigu drovitės tai daryti viešai, išbandykite saugią erdvę, kurioje niekas jūsų nestebės ir neteis. Pykčio kambarys – tai vieta, kur neigiamas emocijas galėsite išreikšt, linksmai ir kūrybingai.

Savaitė darbe vėl buvo pilna streso, erzinančių užduočių ir nuobodžių, niekur nevedančių susitikimų? Namuose įgriso niekaip nemažėjanti neplautų indų krūva ir jausmas, kad kiekvienas daiktas – ne savo vietoje? Pokalbiai su draugais ir namiškiais kelia nesibaigiančią frustraciją?

Labai gali būti, kad visas šis erzelys – tai tiesiog susikaupusių neigiamų emocijų pasekmė. Atėjo laikas jas išlieti ir galiausiai jomis atsikratyti. Pykčio kambaryje gausite beisbolo lazdą, plaktuką ir krūvą lėkščių bei kitų daužymui skirtų daiktų. Na ir žinoma, mandatą daryti su jais viską, ką tik norite. Jokių taisyklių čia nėra. Susikaupusį įniršį galite reikšti taip, kaip tik norisi ir pavyksta.

Pykčio kambaryje užsidaryti galima ir vienam, ir poroje – tai netgi gali tapti labai nebloga terapijos forma –, ir su draugais ar kolegomis. Kokį variantą bepasirinktumėte, galite būti tikri, kad net jeigu iš pradžių ir bus kiek nejauku, bet galiausiai supratus, kad niekas jūsų nestebi, tikrai įsidrąsinsite ir atrasite tą savo pusę, kuri įprastai slepiasi ir laukia progos pasireikšti.

Viskas netoliese