Į viršų
Vilniaus geležinkelio stotyje įsikūręs muziejus 2021 m. vasarą ir rudenį lankytojus kvies į lauko ekspoziciją.

Kelionės, ryšiai, kelio statyba, riedmenys, geležinkelių transporto signalizacija, statytojai ir darbuotojai – lankytojai kviečiami susipažinti su skirtingomis temomis. Lauko ekspozicijoje – Bėgių parke – galima patiems trumpam tapti stoties budėtojais ar iešmininkais, apsilankyti istoriniuose traukiniuose.

Viskas netoliese

Jūsų maršrutas paruoštas!
Remdamiesi Jūsų peržiūrėtais objektais, sudėliojome individualų kelionės maršrutą po Lietuvą. Norite jį peržiūrėti ir planuoti savo kelionę?