Mūsų komanda

VšĮ "Keliauk Lietuvoje" darbuotojų kontaktai


Keliauk Lietuvoje

Inga Nalivaikienė
Administratorė
info@lithuania.travel
(8-5)2508250

Gintarė Stakėnaitė
Atstovė spaudai
gintare.s@lithuania.travel
+37061346936
(8-5)2508253

Direktorius

Dalius Morkvėnas
Direktorius
dalius@lithuania.travel
(8-5)2508250
 

Turizmo produktų ir rinkodaros skyrius

Inga Valentonienė
Rinkodaros poskyrio vadovė
inga@lithuania.travel
(8-5)2508252

Šarūnas Apalainis
Įvaizdžio projektų vadovas
sarunas@lithuania.travel
(8-5)2508254

Povilas Junas
Analitikas
povilas@lithuania.travel
(8-5)2508264

Tomas Dausinas
Internetinių projektų vadovas
tomas@lithuania.travel
(8-5)2508254

Gerda Butkuvienė
Autorė
gerda@lithuania.travel

Indrė Jurgaitė
Produktų vystymo projektų vadovė
indre.j@lithuania.travel
(8-5)2508253

Aušra Grikštaitė
Produktų vystymo projektų vadovė
ausra.g@lithuania.travel
(8-5)2508253

Laura Žičkutė
Rinkodaros projektų vadovė
laura.z@lithuania.travel
(8-5)2508254

Elena Babarskaitė
Analitikė
elena@lithuania.travel
(8-5)2508254

Snieguolė Valiaugaitė
Turinio projektų vadovė
snieguole@lithuania.travel
(8-5)2508254

Jūratė Šližiūtė
Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovė
jurate.s@lithuania.travel
(8-5)2508254

Turizmo rinkų skyrius

Olga Gončarova
Turizmo rinkų skyriaus vadovė
olga@lithuania.travel
+370 694 46618

Irena Achonen
Verslo projektų vadovė
irena@lithuania.travel 
(8-5)2508261

Neringa Sutkaitytė 
Vietinio turizmo rinkos ekspertė
neringa@lithuania.travel
(8-5)2508259

 

Indrė Šlyžiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
indre.s@lithuania.travel
(8-5)2508260

 

Dovilė Venckutė
Tikslinių rinkų ekspertė
dovile@lithuania.travel
(8-5)2508260

Justina Baltramonaitienė
Renginių projektų vadovė
justina@lithuania.travel
(8-5)2508259

Jūratė Aurėja Kevličiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
jurate.k@lithuania.travel
(8-5)2508260

 

Administracijos ir finansų skyrius

Rita Bagdonaitė
Administracijos ir finansų skyriaus vadovė
rita@lithuania.travel
(8-5)2508255

Kristina Rudienė
Europos Sąjungos projektų vadovė
kristina@lithuania.travel
(8-5)2508256

Gintarė Muckutė
Personalo projektų vadovė
gintare@lithuania.travel
(8-5)2508258

Alina Kondratienė
Vyr. finansininkė
alina@lithuania.travel
(8-5)2508257

Dominykas-Antanas Noreika
Teisininkas
dominykas@lithuania.travel
(8-5)2508256

Rasa Gofman
Projektų administratorė
rasa@lithuania.travel
+37061232600

Giedrė Skerniškienė
Projektų administratorė
giedre@lithuania.travel
+37061471772

Inga Urbšytė
Projektų vadovė
inga.u@lithuania.travel
+37062096277

 

Lietuvos turizmo atstovavimo paslaugas užsienyje teikiančių įmonių kontaktai:

Italija


AIGO S.r.l.
Piazza Caiazzo 3, 20124 Milan, Italy
Tel.: +39 02 6699271
El.p.: p.cerri@aigo.it
Internetinis puslapis: www.aigo.eu
Projektų vadovas: Paola Cerri

 

Vokietija


AVIAREPS Tourism GmbH
Josephspitalstr. 15
80331 Munich, Germany
Tel.: +49 89 55 25 33-435
El.p.: hpeffer@aviareps.com
Internetinis puslapis: www.aviareps.de
Projektų vadovas: Hannah Peffer

 

Prancūzija


GroupExpression
15 rue Monsigny | 75002 Paris, France
Tel.: +33 (0)6 87 35 19 96
El.p.: geraldine@groupexpression.fr
Internetinis puslapis: www.groupexpression.fr
Projektų vadovas: Géraldine CHAROLLAIS

 

Japonija


Foresight Marketig Co., Ltd.
1114-2-2-2 Daiba, Minato-ku, Tokyo 135-0091
Tel.: +33 (0)6 87 35 19 96
El.p.: info@foresight-marketing.net
Internetinis puslapis: www.foresight-marketing.net
Projektų vadovas: Shigeyoshi Noto

 

Kinija


Travel Link Marketing Co., Ltd
603, Lido Place, No.6 Jiangtai, Chaoyang, Beijing
Tel.: +86 (10) 6430 1519
El.p.: cooperation@tlmchina.com
Internetinis puslapis: www.tlmchina.com
Projektų vadovas: Brenda He

 

Jungtinė Karalystė


Four Communications Group Limited
20 St Thomas Street London SE1 9BF
Tel.: 020 3697 4220
El.p.: Nan.Williams@fourcommunications.com
Internetinis puslapis: www.fourcommunications.com
Projektų vadovas: Brenda He